Przebieg terapii

Przebieg terapii

Podczas sesji terapeutycznej, pobudzana zostaje praca ludzkiego układu odpornościowego. Jesteśmy łącznikiem, przez który przepływa energia życiowa (bioplazma, bioenergia).  

Terapia prowadzona jest przez 4 kolejne dni w gabinecie, a także na odległość. W zależności od złożoności problemu i stanu chorego zabiegi należy powtarzać co tydzień, dwa lub raz w miesiącu.  

Na podstawie diagnozy lekarskiej oraz informacji otrzymanych od pacjenta, dopasowujemy terapię, jej długość i częstotliwość, do jego indywidualnych potrzeb. 

Ciało i umysł człowieka są ze sobą trwale powiązane i to na nich jako jedności skupiamy się podczas terapii. Już jedna sesja terapeutyczna wzmacnia organizm, a także staje się dla niego bodźcem do działania i walki z trapiącym go problemem. Jednak należy pamiętać, że leczenie jest bardzo złożonym procesem, niektórych pacjentów metoda ta leczy całkowicie, a u innych odczuwalne jest złagodzenie objawów. Każdy organizm jest inny, efekt terapii zależy od predyspozycji do zdrowienia danej osoby.  

Terapia w gabinecie wyróżnia się bezpośrednim kontaktem terapeuty z pacjentem. Na terapię należy ubrać wygodne, luźne ubranie oraz zdjąć wszystkie metalowe, uziemiające przedmioty, takie jak biżuteria czy zegarek.  

Terapia przeprowadzana na odległość jest idealnym rozwiązaniem dla osób których stan zdrowia nie pozwala na osobiste przybycie do gabinetu, a także dla pacjentów z innych miast czy państw. Do wykonania sesji terapeutycznej na odległość potrzebne będą jak najaktualniejsze zdjęcia pacjenta, jedno ukazujące całą sylwetkę, drugie jego portret. Terapeuta przed rozpoczęciem oraz po zakończeniu sesji skontaktuje się telefonicznie z pacjentem. W czasie trwania sesji, należy przyjąć wygodną leżącą pozycję w cichym i ustronnym miejscu. Terapia zdalna jest tak samo skuteczna, jak ta odbywająca się w gabinecie. W obu przypadkach energia wysyłana jest wprost do potrzebującego niezależnie, od tego, gdzie ten się znajduje

Naturalna terapia

Nie zapisujemy dorosłych członków rodziny bez ich wiedzy lub wbrew ich woli.

Każda osoba powinna dzwonić we własnej sprawie o ile jej stan zdrowia na to pozwala. 

Terapia prowadzona jest tylko na podstawie diagnozy medycznej – warunek konieczny.
Koszt rezerwacji terminu 4 kolejnych dni terapii – 100zł
Wynagrodzenie dla terapeuty w formie podziękowania – donacja 

Donacje - podziękowanie za wykonaną terapię

Głęboko wierzymy, że nie można ustalać cen na zdrowie, ponieważ jest ono bezcenne, ale praca, poświęcony czas i najem gabinetu stanowi rzeczywisty koszt. Dzięki temu, co zostaje nam ofiarowane możemy nieść pomoc wszystkim, którzy potrzebują Naszej pomocy. Donacje są formą gratyfikacji za Nasz czas i wysiłek a nie formą płatności za sesję uzdrawiającą. Uzdrawianie jest procesem. Dając wyraz uznania i wdzięczności, wzmacnia się system immunologiczny. Forma podziękowania pozostaje dowolna. Pacjent sam decyduje o wysokości wynagrodzenia w zgodzie z własnym sumieniem, samopoczuciem po bioterapii oraz możliwościami finansowymi.

Dawanie i Otrzymywanie – stanowią prawo naturalnego obiegu energii.